Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

CRS 1803-2P Aku pila ocaska Ryobi

Kód CRS1803-2PCRS 1803-2P Aku pila ocaska Ryobi
Parametry Baterie 18 V / 2,0 Ah
Délka zdvihu 30 mm
Počet zdvihů ve volnoběhu 0-2500 min
Upnutí 1/2 listu pily
Hmotnost - 3,9 kg (včetně akučlánku)
Výhody Protiskluzová pogumovaná plocha držadla "Soft grip"
Standardní upnutí listu pily
Vybavení Univerzální rychlonabíjecí přístroj - 1 hodina
2 akučlánky Kufřík
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dodavatel VELETRH.COM,s.r.o.
Dostupnost
Zboží není v prodeji

cervena


CRS 1803-2P Aku pila ocaska Ryobi není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení CRS 1803-2P Aku pila ocaska Ryobi není k dispozici.