Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

ERO-2412VN excentrická bruska RYOBI

Kód 5133000113ERO-2412VN excentrická bruska RYOBI
Parametry Výkon 240 W Talíř brusky - průměr 125 mm Počet otáček při volnoběhu 7000-12000 min Počet pracovních zdvihů 14000-24000 min Brusný zdvih 2,4 mm (jemné broušení) Hmotnost 1,4 kg
Výhody Snadno ovladatelná vibrační bruska Talíř brusky s přísavkou - použitelný pro Bosch, Festo aj. Regulovatelný počet otáček Integrované zařízení k odsávání prachu Protiskluzové pogumované držadlo "Soft grip"
Vybavení 5 ks brusného papíru Kopírovací příruba
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Akce Do vyprodání zásob !
Dostupnost
Na dotaz

cervena


ERO-2412VN excentrická bruska RYOBI není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení ERO-2412VN excentrická bruska RYOBI není k dispozici.