Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

CHT 1845 Aku plotostřih Ryobi

Kód CHT1845CHT 1845 Aku plotostřih Ryobi
Parametry motor: 18 V baterie: 1,7 Ah záběr: 45cm rychlost nožů: 1200 ot./min. velká ochranná rukojeť bezpečný střih práce: závisí na stříhaném materiálu-cca 40 min. hmotnost: 3,2 kg
Výhody centrálně vyváženo volnost pohybu bez použití kabelu baterie slide-on
Vybavení univerzální rychlonabíjecí přístroj - 1 hod.
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Akce přepravné v ceně tohoto výrobku!
Dostupnost
Na dotaz

cervena


CHT 1845 Aku plotostřih Ryobi není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení CHT 1845 Aku plotostřih Ryobi není k dispozici.