Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

BD 336 Aku šroubovák Ryobi

Kód BD336BD 336 Aku šroubovák Ryobi
Parametry Baterie 3,6 V / 1,4 Ah Počet otáček ve volnoběhu 180 min Krouticí moment (měkký) 5,6 Nm Hmotnost - pouze 500 g Výkon šroubování při jednom nabití akučlánku (měkké dřevo, bez předvrtání, 4 x 30 mm) až 140 kusů
Výhody Integrované svítidlo k osvětlení místa vrtání Držadlo lze upevnit ve dvou polohách Lze nastavit 22násobný kroutící moment
Vybavení Zavěšení na zeď Bity, magnetický držák Nabíječka 8 hodin
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dodavatel VELETRH.COM,s.r.o.
Akce Do vyprodání zásob !
Dostupnost
Na dotaz

cervena


BD 336 Aku šroubovák Ryobi není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení BD 336 Aku šroubovák Ryobi není k dispozici.