Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

CSD 3610 "Twister" Aku šroubovák

Kód CSD3610CSD 3610 Twister Aku šroubovák
Parametry Baterie 3,6 V / 0,6 Ah
Maximální točivý moment 3 Nm
Počet otáček při volnoběhu 0-350 min
Hmotnost 250 g (včetně baterie)
Výhody Zpětný chod (vpravo/vlevo)
Kolébkový spínač
Protiskluzová pogumovaná plocha držadla "Soft grip"
Dvoupolohová rukojěť
Vybavení Pouzdro Vysoce kvalitní sortiment bitů (100 ks) Nabíječka 5 hodin
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dodavatel VELETRH.COM,s.r.o.
Dostupnost
Na dotaz

cervena


CSD 3610 "Twister" Aku šroubovák není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení CSD 3610 "Twister" Aku šroubovák není k dispozici.