Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

BCP-1817/2M startovací sada 2 x 18 V RYOBI ONE+ baterie s rychlonabíječkou

Kód BCP1817/2MBCP-1817/2M startovací sada 2 x 18 V RYOBI ONE+ baterie s rychlonabíječkou
Popis Systém One Plus, Jedna kompatibilní baterie do mnoha nářadí.
Parametry Napětí: 18 V
1,7 Ah NiCd
Výhody 2 x výkonná 18V baterie připojitelná ke všem 16-ti nástrojům systému One Plus výkonná 1.7Ah NiCad baterie s velkou výdrží odolné a trvanlivé pouzdro baterie s dlouhou životností doba nabíjení 1 hod.
Vybavení 2 x baterie 18 V
rychlonabíječka
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Akce Do vyprodání zásob !
přepravné v ceně tohoto výrobku!
Dostupnost
Na dotaz

cervena


Zařazení BCP-1817/2M startovací sada 2 x 18 V RYOBI ONE+ baterie s rychlonabíječkou

Více výrobků z regálu systém ONE +, oddělení Akunářadí.

Více výrobků z regálu Akučlánky, nabíječky, oddělení Akunářadí.


Recenze/hodnocení BCP-1817/2M startovací sada 2 x 18 V RYOBI ONE+ baterie s rychlonabíječkou není k dispozici.