Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

BLK 1820 lithiová baterie 18V/2,4Ah a 18 V univerzální nabíječka RYOBI ONE+

Kód 5132000045BLK 1820 lithiová baterie 18V/2,4Ah a 18 V univerzální nabíječka RYOBI ONE+
Popis aku souprava s 18 V lithium iontovým akumulátorem rychlonabíječkou
Parametry Nabíjení - lithium iontový akumulátor: 60 min. Nabíjení pro NiCd akumulátor: 45 min. Indikace stavu nabití LED diodami Hmotnost:0,75 + 0,92 kg
Výhody Rychlonabíječku lze použít pro lithium iontové akumulátory a NiCdakumulátory. Lithium iontový akumulátor s velkou výkonovou kapacitou 18 V (2,4 Ah) vhodný pro všechna zařízení One Plus Dvojnásobně dlouhá doba provozu ve srovnání se standardnímNiCd akumulátorem 18 V
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Akce přepravné v ceně tohoto výrobku!
Dostupnost
Na dotaz

cervena


Zařazení BLK 1820 lithiová baterie 18V/2,4Ah a 18 V univerzální nabíječka RYOBI ONE+

Více výrobků z regálu systém ONE +, oddělení Akunářadí.

Více výrobků z regálu Akučlánky, nabíječky, oddělení Akunářadí.


Recenze/hodnocení BLK 1820 lithiová baterie 18V/2,4Ah a 18 V univerzální nabíječka RYOBI ONE+ není k dispozici.