Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

BPL 1820 1 x lithiová baterie 18V / 2,4Ah RYOBI

Kód 5132000048BPL 1820 1 x lithiová baterie 18V / 2,4Ah RYOBI
Popis Lithium iontový akumulátor s vysokou kapacitou vhodný pro všechna zařízení RYOBI One Plus
Parametry 18 V (2,4 Ah) Hmotnost 0,75 kg
Výhody Dvojnásobně dlouhá doba provozu ve srovnání se standardním NiCdakumulátorem 18 V O 40 % vyšší kapacita Stálá a konstantní kapacita i při zatížení po celou dobuprovozu akumulátoru O 20% nižší hmotnost ve srovnání s NiCd článkem 18 V Vestavěná indikace stavu nabití Žádný paměťový efekt, minimální samovybíjení
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Na dotaz

cervena


Zařazení BPL 1820 1 x lithiová baterie 18V / 2,4Ah RYOBI

Více výrobků z regálu systém ONE +, oddělení Akunářadí.

Více výrobků z regálu Akučlánky, nabíječky, oddělení Akunářadí.


Recenze/hodnocení BPL 1820 1 x lithiová baterie 18V / 2,4Ah RYOBI není k dispozici.