Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

BPP-1817M baterie ONE+ 1 ks RYOBI

Kód 5132000049BPP-1817M baterie ONE+ 1 ks RYOBI
Popis Systém One Plus, Jedna kompatibilní baterie do mnoha nářadí.
Výhody NiCd akumulátor s velkou výkonovou kapacitou 18 V (1,7 Ah) vhodný provšechna zařízení One Plus
Časový interval nabíjení 60 min.s rychlonabíječkou NiCd článků
Časový interval nabíjení 45 min.se super rychlou nabíječkou BCL-1800
Hmotnost:0,87 kg
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Na dotaz

cervena


BPP-1817M baterie ONE+ 1 ks RYOBI není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení BPP-1817M baterie ONE+ 1 ks RYOBI není k dispozici.