Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

CCC-1801M vibrační bruska ONE + RYOBI

Kód 5133000059CCC-1801M vibrační bruska ONE + RYOBI
Popis Systém One Plus, Jedna kompatibilní baterie do mnoha nářadí.
Parametry Brusná plocha: 140x100 mm Průměr vibrace: 1,8 mm Počet kmitů bez zátěže: 11000 min-1
Výhody plocha brusného papíru 140x100 mm systém rychlé výměny a upevnění brusného papíru Soft grip - měkčené, protiskluzové držadlo pro lepší úchop a redukci vibrací
Vybavení sada brusných papírů, Click-Fix-šňůra na zavěšení
Tento výrobek neobsahuje:
akumulátor a nabíječku.
Sadu můžete nakoupit za zvýhodněnou cenu:
> baterie s nabíječkou ONE+ <
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Na dotaz

cervena


CCC-1801M vibrační bruska ONE + RYOBI není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení CCC-1801M vibrační bruska ONE + RYOBI není k dispozici.