Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

CHI 1802 M 2-rychlostní příklepový šroubovák ONE+

Kód CHI1802MCHI 1802 M 2-rychlostní příklepový šroubovák ONE+
Popis Systém One Plus, Jedna kompatibilní baterie do mnoha nářadí.
Parametry Utahovací moment: 37 Nm Rychloupínací sklíčidlo: 13 mm Otáčky bez zátěže: I. 0-440 ot./min II. 0-1600 ot./min Počet úderů: 0-5720 min-1, 0-20800 min-1 Vrtání do dřeva: 32 mm Vrtání do oceli: 13 mm Vrtání do zdiva: 13 mm Počet stupňů momentu: 24
Výhody automatická brzda vřetene pro snadnou výměnu bitu jednou rukou 2 rychlostní převodovka pro dobré využití výkonu Soft grip - měkčené, protiskluzové držadlo pro lepší úchop a redukci vibrací elektronická regulace rychlosti, pravýlevý chod a brzda magnetický držák bitů rychlé nastavení utahovacího momentu
Vybavení 2x oboustranný bit, šestihranný adaptér, hloubkový doraz, přídavná rukojeť
Tento výrobek neobsahuje:
akumulátor a nabíječku.
Sadu můžete nakoupit za zvýhodněnou cenu:
> baterie s nabíječkou ONE+ <
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Na dotaz

cervena


CHI 1802 M 2-rychlostní příklepový šroubovák ONE+ není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení CHI 1802 M 2-rychlostní příklepový šroubovák ONE+ není k dispozici.