Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

ECS-1214N vibrační delta bruska RYOBI

Kód 5133000098ECS-1214N vibrační delta bruska RYOBI
Parametry Výkon: 120 W
Počet otáček naprázdno bez zatížení ot./min.: 12.000
Brusná deska: 99 x 139 mm
Okruh vibrací: 1,6 mm
Hmotnost: 1,1 kg
Výhody Silný motor 120 W
Systém upevnění suchým zipem pro brusný papír
Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro snadné a přesné vedení přístroje
Hliníková brusná deska
DustTech™
Livetool Indicator™
GripZone™
Vybavení 2x arch brusného papíru se zrnitostí 80-100-150, děrovací přípravek, prachový sáček z vysoce kvalitního filtračního materiálu, kufřík
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Zboží není v prodeji

cervena


ECS-1214N vibrační delta bruska RYOBI není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení ECS-1214N vibrační delta bruska RYOBI není k dispozici.