Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

ELT 4235 elektrický vyžínač RYOBI

Kód ELT4235ELT 4235 elektrický vyžínač RYOBI
Parametry Motor /V/: 230, elektrický
Výkon /W/: 420
Záběr /cm/: 35
Strunová hlava: Tip-Automatik
Struna /mm/: 2 x 1,6
Hmotnost /kg/: 2,8
Výhody dvoustrunná hlava Tip-Automatic
ergonomická, antivibrační D-rukojeť
teleskopická násada
kolečko pro snadné vedení vyžínače
ochranný kryt struny
extra velký spínač
systém startování ZipStart
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Akce Do vyprodání zásob !
Dostupnost
Na dotaz

cervena


ELT 4235 elektrický vyžínač RYOBI není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení ELT 4235 elektrický vyžínač RYOBI není k dispozici.