Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

EPN-7582N hoblík RYOBI

Kód 5133000111EPN-7582N hoblík RYOBI
Parametry Počet otáček naprázdno bez zatížení ot./min.: 16.000
Šířka hoblování: 82 mm
Úběr třísky: 2,0 mm
Hloubka falcu: 0-12 mm
Hmotnost: 3,2 kg
Výhody Silný motor 750 W
Oboustranný paralelní doraz
Prachový sáček lze namontovat na levé i pravé straně
Vysoce kvalitní spodní pracovní deska z tlakového hliníkového odlitku
Pozvolný rozběh
3 V drážky v různých velikostech pro snadné srážení hran
Úběr třísky do 2,0 mm
DustTech™
Livetool Indicator™
GripZone™
Vybavení 1 pár hoblovacích nožů, prachový sáček z vysoce kvalitního filtračního materiálu, paralelní doraz, klíč na šrouby s vnitřním šestihranem, kufřík
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Na dotaz

cervena


EPN-7582N hoblík RYOBI není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení EPN-7582N hoblík RYOBI není k dispozici.