Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

ERT-1150VN horní fréza RYOBI

Kód 5133000115ERT-1150VN horní fréza RYOBI
Parametry Výkon: 1 150 W
Počet otáček naprázdno bez zatížení ot./min.: 14.000 – 31.500
Upínací kleština: 6/8/12 mm
Zdvih: 55 mm
Hmotnost: 3,80 kg
Výhody Vč. soupravy vysoce kvalitních fréz (8 dílná)
Elektronická regulace
Elektronický pozvolný rozběh
Nastavení hloubky frézování s jemným seřízením (nastavení v milimetrech)
Aretace vřetene
Livetool Indicator™
GripZone™
Vybavení 8 HSS fréz, upínací kleštiny, vodící pouzdra, paralelní doraz, montážní klíč, kopírovací příruba, adaptér pro odsávání prachu, kufřík
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Akce přepravné v ceně tohoto výrobku!
Dostupnost
Na dotaz

cervena


ERT-1150VN horní fréza RYOBI není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení ERT-1150VN horní fréza RYOBI není k dispozici.