Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

ESS-3215V vibrační bruska RYOBI

Kód 5133000119Obrázek není k dispozici
Parametry Výkon: 320 W
Počet otáček naprázdno bez zatížení ot./min.: 6.000 – 12.000
Brusná deska: 115 x 229 mm
Okruh vibrací: 2,2 mm
Hmotnost: 1,60 kg
Výhody Silný motor 320 W
Systém upevnění suchým zipem a rychloupínací třmen pro brusný papír
Hliníková brusná deska
Elektronická regulace
DustTech™
Livetool Indicator™
GripZone™
Vybavení Archy brusného papíru se zrnitostí 60-100-150, děrovací přípravek, prachový sáček z vysoce kvalitního filtračního materiálu, kufřík
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Na dotaz

cervena


ESS-3215V vibrační bruska RYOBI není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení ESS-3215V vibrační bruska RYOBI není k dispozici.