Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

EWS-1266 okružní pila RYOBI

Kód 5133000123EWS-1266 okružní pila RYOBI
Parametry Výkon: 1 250 W
Pilový kotouč o: 190 mm
Otvor pilového kotouče: 16 mm
Řezný výkon:
při 90° 66 mm
při 45° 38 mm
Počet otáček naprázdno bez zatížení ot./min.: 0 – 4.500
Hmotnost: 5,5 kg
Výhody Silný motor 1 250 W
Možnost změny polohy patky pily (0-45°)
Aretace vřetene
Adaptér pro odsávání prachu
Livetool Indicator™
GripZone™
Vybavení Pilový kotouč s 18 zuby, paralelní doraz, kufřík
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Na dotaz

cervena


EWS-1266 okružní pila RYOBI není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení EWS-1266 okružní pila RYOBI není k dispozici.