Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

APN 10N Mobilní protahovačka Ryobi

Kód APN10NAPN 10N Mobilní protahovačka Ryobi
Parametry Výkon 1350 W Šířka záběru 245 mm Max. tlouška materiálu 127 mm 2 hoblovací nože HSS Počet otáček při volnoběhu 8000 min Úběr materiálu 0.2,5 mm Hmotnost 26 kg
Výhody 2 nože Automatický posun Plocha z ušlechtilé oceli Rychlé nastavení úběru materiálu prostřednictvím kliky
Vybavení 2 doplňkové opěrky pro delší trámy od ca. 1,5 m umožňují i zde ovládání jedním člověkem
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Akce Do vyprodání zásob !
přepravné v ceně tohoto výrobku!
Dostupnost
Na dotaz

cervena


APN 10N Mobilní protahovačka Ryobi není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení APN 10N Mobilní protahovačka Ryobi není k dispozici.