Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

BE 1056 pásová bruska Ryobi

Kód BE1056BE 1056 pásová bruska Ryobi
Parametry Výkon 1150 W Délka brusného pásu 100 x 560 mm Plocha broušení 100 x 140 mm Rychlost pásu regulovatelná od 230-350 m/min Hmotnost 1,4 kg
Výhody Regulovatelná rychlost pásu Rychloupínací zařízení brusného pásu bez použití nářadí "quick belt" Normovaná délka pásu (jako např. Festo, Holz Her, Metabo, AEG) Integrované zařízení k odsávání prachu Stacionární použití prostřednictvím upínacích svorek (pr
Vybavení Brusný pás Sáček na lapání prachu
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dodavatel VELETRH.COM,s.r.o.
Akce Do vyprodání zásob !
přepravné v ceně tohoto výrobku!
Dostupnost
Na dotaz

cervena


BE 1056 pásová bruska Ryobi není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení BE 1056 pásová bruska Ryobi není k dispozici.