Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

RBS 5518 Pásová pila Ryobi

Kód RBS5518RBS 5518 Pásová pila Ryobi
Parametry Výkon 780 W 2 mechanické rychlosti (370/800 m/min) Max. výška řezání 180 mm Max. tloušťka materiálu 305 mm Délka listu pily 2240 mm Hmotnost 75 kg
Výhody Dvě rychlosti pásu Precizní vedení pásu třemi válečky Stabilní řezací stůl z hlazené šedé litiny Včetně zařízení k řezání do kruhu Naklápění řezacího stolu až 45° Odsávací zařízení - průměr 100 mm
Vybavení Řezací list Podélný doraz Zařízení k řezání do kruhu
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dodavatel VELETRH.COM,s.r.o.
Akce Do vyprodání zásob !
přepravné v ceně tohoto výrobku!
Dostupnost
Na dotaz

cervena


RBS 5518 Pásová pila Ryobi není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení RBS 5518 Pásová pila Ryobi není k dispozici.