Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

CW 1800-1P aku okružní pila RYOBI

Kód CW18001PCW 1800-1P aku okružní pila RYOBI
Parametry Prořez při 90° 45 mm / 45° 32 mm
Počet otáček ve volnoběhu 4200 min list z tvrdého kovu o průměru 150 mm, 18 zubů, průměr upínání 10 mm
Hmotnost - 3,2 (včetně akučlánku)
Výkon řezání při jednom nabití akučlánku:
19 mm silná dřevotřísková deska ~ 10 min
Výhody Speciální tenký list pily (1,6 m) Aretace vřetene
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dodavatel VELETRH.COM,s.r.o.
Akce přepravné v ceně tohoto výrobku!
Dostupnost
Na dotaz

cervena


CW 1800-1P aku okružní pila RYOBI není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení CW 1800-1P aku okružní pila RYOBI není k dispozici.