Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

RYOBI CHV 182 M - 18 V Aku ruční vysavač

Kód 5133000077RYOBI CHV 182 M - 18 V Aku ruční vysavač
Popis Praktický ruční vysavač k vysávání nečistot v domácnosti, dílně, autě ap.
Trvalý filtr s možností vyprání
Průhledná nádoba na nečistoty
GripZone(TM)
Parametry Sací výkon: 0,85 l/min
Objem nádoby: 173 ml
Hmotnost: 0,96 kg
Výhody vysává suché i mokré nečistoty vysajete rychle a kdekoliv snadná výměna filtru neustálá kontrola stavu naplnění díky transparentní nádobě na nečistoty snadné vyprázdnění a vyčištění nádobky na nečistoty Soft grip - měkčené, protiskluzové držadlo pro lepší úchop a redukci vibrací
Vybavení Štěrbinová hubice, hubice na čalounění
Balení 1 ks
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Na dotaz

cervena


Zařazení RYOBI CHV 182 M - 18 V Aku ruční vysavač

Více výrobků z regálu systém ONE +, oddělení Akunářadí.

Více výrobků z regálu vysávání, oddělení Ruční nářadí.


Recenze/hodnocení RYOBI CHV 182 M - 18 V Aku ruční vysavač není k dispozici.