Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

RYOBI CNS 1801 MHG - 18 V Aku sponkovačka

Kód 5133000198RYOBI CNS 1801 MHG - 18 V Aku sponkovačka
Popis Plynulá regulace síly nastřelování
Bezpečnostní aretace při zapnutí
GripZone(TM)
Parametry Velikost sponek: 6-14 mm - Typ 50
Velikost hřebíků: 19-32 mm - Typ 62
Rychlost nastřelování: 40/min.
Kapacita zásobníku: 84 sponek, 100 hřebíků
Hmotnost: 2,0 kg
Vybavení Sada hřebíků / sponek
Balení 1 ks
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Na dotaz

cervena


Zařazení RYOBI CNS 1801 MHG - 18 V Aku sponkovačka

Více výrobků z regálu systém ONE +, oddělení Akunářadí.


Recenze/hodnocení RYOBI CNS 1801 MHG - 18 V Aku sponkovačka není k dispozici.