Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

RYOBI CP 180 M - 18 V kompresor

Kód 5133000080Obrázek není k dispozici
Popis LCD ukazatel s digitálním zobrazováním
vysoký plnící tlak pro pneumatiky a sportovní míče
nízký plnící tlak pro lehátka, čluny a rafty
zámek vypínače pro automat. plnění do 5.8 bar (40 psi)
tlačítka ,, + a - " pro ruční korekci tlaku
tlačítko pro okamžité vypnutí plnění
Parametry Plnicí tlak 0,1 - 10,3 bar (150 psi)
Průtok vzduchu 160 l/min.
Pracovní délka hadice: 457 mm
Hmotnost: 4.12 kg
Výhody LCD ukazatel s digitálním zobrazováním vysoký plnící tlak pro pneumatiky a sportovní míče nízký plnící tlak pro lehátka, čluny a rafty zámek vypínače pro automat. plnění do 5.8 bar (40 psi) tlačítka
Vybavení adaptéry pro různé aplikace (kolo, míč, lehátko atd.)
Balení 1 ks
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Zboží není v prodeji

cervena


Zařazení RYOBI CP 180 M - 18 V kompresor

Více výrobků z regálu systém ONE +, oddělení Akunářadí.


Recenze/hodnocení RYOBI CP 180 M - 18 V kompresor není k dispozici.