Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

RYOBI CRA 180 M - 18 V rádio

Kód 5133000083Obrázek není k dispozici
Popis automatické vyhledávání stanic
flexibilní anténa
propojení s MP3/CD přehrávačem
součástí propojovací kabel
indikátor vybité baterie
Parametry Výkon repro: 3W
Rozsah frekvence: 87,5 - 106 MHz
Průměr reproduktoru: 90 mm
Výdrž baterie: cca 36 hodin
Hmotnost: 0.52 kg
Výhody automatické vyhledávání stanic flexibilní anténa propojení s MP3/CD přehrávačem součástí propojovací kabel indikátor vybité baterie
Vybavení Tento výrobek neobsahuje: akumulátor a nabíječku.
Sadu můžete nakoupit za zvýhodněnou cenu:
> baterie s nabíječkou ONE+ <
Balení 1 ks
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Na dotaz

cervena


Zařazení RYOBI CRA 180 M - 18 V rádio

Více výrobků z regálu systém ONE +, oddělení Akunářadí.


Recenze/hodnocení RYOBI CRA 180 M - 18 V rádio není k dispozici.