Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

RYOBI CRH 1801 2L

Kód 5133000218RYOBI CRH 1801 2L
Popis Duální mód pro vrtání v různých materiálech, s příklepem nebo bez
Lehká a kompaktní stavba vhodná i pro práci ve stísněných prostorech nebo nad hlavou
SDS Plus sklíčidlo pro snadnou výměnu nástroje
GripZone
Parametry Vrtací sklíčidlo: SDS-Plus
Rázová energie úderu: 1,5 J
Počet otáček naprázdno bez zatížení ot./min.: 0
Vybavení 2x 18V, 1,4 Ah lithium-iontový akumulátor, rychlonabíječka 45 min, přídavná rukojeť, hloubkový doraz pro vrtání, 1x oboustranný bit, přepravní taška z odolné nylonové tkaniny
Balení 1 ks
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Zboží není v prodeji

cervena


Zařazení RYOBI CRH 1801 2L

Více výrobků z regálu aku-vrtačky, šroubováky, utahováky, oddělení vrtání, šroubování, utahování.

Více výrobků z regálu soupravy, oddělení Akunářadí.


Recenze/hodnocení RYOBI CRH 1801 2L není k dispozici.