Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

RYOBI EBS 9576 VFHG - 76 mm Pásová bruska

Kód 5133000362RYOBI EBS 9576 VFHG - 76 mm Pásová bruska
Popis Silný motor 950 W
Otočná přední rukojeť
Elektronická regulace
Automatické seřízení pásu
DustTech(TM)
Livetool Indicator(TM)
GripZone(TM)
Parametry Výkon: 950 W
Rychlost brusného pásu: 150-300 m/min
Formát brusného pásu: 76 x 533 mm
Hmotnost: 5,60 kg
Vybavení Brusné pásy se zrnitostí 60-100-120, upínací svěrky pro stacionární uchycení, prachový sáček z vysoce kvalitního filtračního materiálu, kufřík
Balení 1 ks
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Akce přepravné v ceně tohoto výrobku!
Dostupnost
Na dotaz

cervena


Zařazení RYOBI EBS 9576 VFHG - 76 mm Pásová bruska

Více výrobků z regálu pásové brusky, oddělení řezání, broušení.


Recenze/hodnocení RYOBI EBS 9576 VFHG - 76 mm Pásová bruska není k dispozici.