Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

RYOBI ED-450E Vrtací/bourací/ kladivo SDS MAX

Kód 5133000298RYOBI ED-450E Vrtací/bourací/ kladivo SDS MAX
Popis kombinované vrtací kladivo
Parametry Výkon 1150 W
Energie jednoho úderu 3,5-10 joulů
Počet otáček při volnoběhu 250/500 min
Počet úderů 1450-2900 min
Výkon vrtání s plnými vrtáky až 45 mm do betonu (B 35)
Výkon vrtání s vrtacími korunkami 125 mm
Hmotnost 7,4 kg
Výhody Konstrukce z hliníkové slitiny Pneumatické vysoce výkonné nárazové zařízení Bezpečnostní spojka Zastavení úderů Zastavení otáčení Antivibrační tlumící systém Odpojitelné kartáče
Vybavení Kufřík Doraz hloubkového vrtání
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Akce přepravné v ceně tohoto výrobku!
Dostupnost
Na dotaz

cervena


Zařazení RYOBI ED-450E Vrtací/bourací/ kladivo SDS MAX

Více výrobků z regálu bourací a vrtací kladiva, oddělení vrtání, sekání.


Recenze/hodnocení RYOBI ED-450E Vrtací/bourací/ kladivo SDS MAX není k dispozici.