Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

RYOBI EPN 6082 CHG - 600 W Hoblík

Kód 5133000350RYOBI EPN 6082 CHG - 600 W Hoblík
Popis Silný motor 600 W
Paralelní doraz
Prachový sáček lze namontovat na levé i pravé straně
Vysoce kvalitní spodní pracovní deska z tlakového hliníkového odlitku
Pozvolný rozběh
V drážka 0,5 mm pro snadné srážení hran
Úběr třísky do 1,5 mm
DustTech(TM)
Livetool Indicator(TM)
GripZone(TM)
Parametry Výkon: 600 W
Počet otáček naprázdno bez zatížení: 16 000 ot./min.
Šířka hoblování: 82 mm
Úběr třísky: 1,5 mm
Hloubka falcu: 0-8 mm
Hmotnost: 3,1 kg
Vybavení 1 pár hoblovacích nožů, prachový sáček z vysoce kvalitního filtračního materiálu, paralelní doraz, klíč na šrouby s vnitřním šestihranem
Balení 1 ks
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Na dotaz

cervena


Zařazení RYOBI EPN 6082 CHG - 600 W Hoblík

Více výrobků z regálu hoblování, oddělení Ruční nářadí.


Recenze/hodnocení RYOBI EPN 6082 CHG - 600 W Hoblík není k dispozici.