Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

RYOBI ERO 2412 VHG - 125 mm Excentrická bruska

Kód 5133000342RYOBI ERO 2412 VHG - 125 mm Excentrická bruska
Popis Silný motor 240 W
Systém upevnění suchým zipem pro brusný papír
Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro snadné a přesné vedení přístroje
Elektronická regulace
Hliníková brusná deska
DustTech(TM)
Livetool Indicator(TM)
GripZone(TM)
Parametry Výkon: 240 W
Počet otáček naprázdno bez zatížení: 7 000-2 000 ot./min.
Brusná podložka: 125 mm
Okruh vibrací: 2,4 mm
Hmotnost: 1,70 kg
Vybavení 2x arch brusného papíru se zrnitostí 60-100-150-180-240, prachový sáček z vysoce kvalitního filtračního materiálu, kufřík
Balení 1 ks
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Na dotaz

cervena


Zařazení RYOBI ERO 2412 VHG - 125 mm Excentrická bruska

Více výrobků z regálu vibrační brusky, oddělení řezání, broušení.


Recenze/hodnocení RYOBI ERO 2412 VHG - 125 mm Excentrická bruska není k dispozici.