Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

RYOBI RP 4530 - 4 V Sluchátka

Kód 5133000170RYOBI RP 4530 - 4 V Sluchátka
Popis Elektronické potlačení šumu - potlačuje škodlivé impulsy a hluk v pozadí až do 25 dB
Komunikační technologické vylepšení: přední mikrofon pro lepší komunikaci
Audio vstup kompatibilní s MP3
Nastavení úrovně fi ltrace zvuku - mluvené slovo slyšíte, ale při zvýšeném hluku v pozadí (výstřel, spuštění stroje apod.) je hluk odfiltrován
Parametry Redukce šumu
Výkon: 25 dB
Hmotnost: 0,34 kg
Vybavení 1x 4V Li-Ion akumulátor, audio kabel, 3,5 až 4,5 hod nabíječka
Balení 1 ks
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Na dotaz

cervena


Zařazení RYOBI RP 4530 - 4 V Sluchátka

Více výrobků z regálu systém TEK4, oddělení Akunářadí.


Recenze/hodnocení RYOBI RP 4530 - 4 V Sluchátka není k dispozici.