Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

UTB-7 univerzální přepravní taška na nářadí RYOBI ONE+ s hliníkovou rukojetí

Kód 5132000102UTB-7 univerzální přepravní taška na nářadí RYOBI ONE+ s hliníkovou rukojetí
Popis Systém One Plus, Jedna kompatibilní baterie do mnoha nářadí.
Výhody lehké hliníkové držadlo zpevňuje celou konstrukci a umožňuje příjemné nošení vysokopevnostní textilie a pevnostní švy pro dlouhou životnost pevný rám dna i stěn pro dokonalou ochranu nářadí rolovací systém otvírání víka dovoluje perfektní přístup a přehled promyšlený systém kapes a přihrádek pro dokonalý pořádek velikost 568x280x260 mm
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dostupnost
Zboží není v prodeji

cervena


UTB-7 univerzální přepravní taška na nářadí RYOBI ONE+ s hliníkovou rukojetí není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení UTB-7 univerzální přepravní taška na nářadí RYOBI ONE+ s hliníkovou rukojetí není k dispozici.