Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

EOS 2410 vibrační bruska RYOBI

Kód 5133000236EOS 2410 vibrační bruska RYOBI
Parametry výkon: 240 Watt brusná plocha: 110 x 114 mm otáčky: 14.000/min. pracovní zdvihy: 28.000/min. výška brusného zdvihu: 1,6 mm hmotnost: 1,3 kg
Výhody ideální pro obsluhu jednou rukou vysoký výkon možné jednoduše provádět i práce nad hlavou
Vybavení kufřík 3 brusné papíry děrovačka sáček na prach
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dodavatel VELETRH.COM,s.r.o.
Akce Do vyprodání zásob !
Dostupnost
Na dotaz

cervena


EOS 2410 vibrační bruska RYOBI není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení EOS 2410 vibrační bruska RYOBI není k dispozici.