Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

NS 6300A Vibrační bruska Ryobi

Kód NS6300ANS 6300A Vibrační bruska Ryobi
Popis příkon W 350, počet kmitů /min 8 000, pracovní plocha mm 112x226,hmotnost kg 3,9
Parametry Výkon 350 W Plocha broušení 114 x 280 Počet otáček 8000 min Počet pracovních zdvihů 16000 min Brusný zdvih 3 mm Hmotnost 3,9 kg
Výhody Brusná deska s masivním svorkovým třmenem (vhodný pro brusný papír Festo) Pouzdro na nástroj Mimořádně tichý chod Integrované zařízení k odsávání prachu
Vybavení Rám na vysavání prachu Brusný papír (po jednom kusu K80 / 100 / 280 / 400)
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dodavatel VELETRH.COM,s.r.o.
Akce Do vyprodání zásob !
přepravné v ceně tohoto výrobku!
Dostupnost
Na dotaz

cervena


NS 6300A Vibrační bruska Ryobi není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení NS 6300A Vibrační bruska Ryobi není k dispozici.