Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

S 33K vibrační bruska

Kód S33KS 33K vibrační bruska
Parametry Výkon 220 W
Plocha broušení 90 x 185 mm
Počet otáček při volnoběhu 12000 min Počet pracovních zdvihů 24000 min
Brusný zdvih 1,6
Hmotnost 1,4 kg
Výhody Brousicí deska z hliníkové slitiny s přísavným třmenem (použitelný pro standardní brusný papír, např. Bosch, Festo atd.) Integrované zařízení k odsávání prachu
Vybavení Kufřík
Děrovačka otvorů
Brusný papír (3 ks K80, 3 ks K100, 2 ks K120)
Sáček na lapání prachu
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Dodavatel VELETRH.COM,s.r.o.
Akce Do vyprodání zásob !
Dostupnost
Na dotaz

cervena


S 33K vibrační bruska není zařazen do žádné kategorie.


Recenze/hodnocení S 33K vibrační bruska není k dispozici.