Další obchody:  podlahářské stroje - SCHWAMBORN.CZ | www.veletrh.comdíly pro vaše autaúklidová technika WETROK

 

CH 465K demoliční kladivo RYOBI

Kód 5133000293CH 465K demoliční kladivo RYOBI
Popis Pneumatické vysoce výkonné nárazové zařízení
Parametry Výkon 1050 W
Energie jednoho úderu 8,8 joulů
Počet úderů 3000 min
Upnutí šestihran 19 mm
Hmotnost 5,1 kg
Výhody Konstrukce z aluminiové slitiny
Zastavení otáčení při sekacích pracích
Odpojitelné kartáče
Antivibrační tlumicí systém
Vybavení Kufřík
Dláto s hrotem
VýrobceRYOBI - info
Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Akce přepravné v ceně tohoto výrobku!
Dostupnost
Na dotaz

cervena


Zařazení CH 465K demoliční kladivo RYOBI

Více výrobků z regálu bourací kladiva, oddělení bourání, demolice.


Recenze/hodnocení CH 465K demoliční kladivo RYOBI není k dispozici.